O naszej firmie

Organizujemy i prowadzimy inwestycje budowlane od uzyskania pozwolenia na budowę do pozwolenia na użytkowanie, korzystamy tylko z bezpośrednich wykonawców robót budowlanych co pozwala na obniżenia kosztów nawet o 30 %

Realizujemy także inwestycje w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

TANIO I PROFESJONALNIE - to zasada działalności firmy.

Zapewniamy nadzór techniczny - kierownik budowy, inspektor nadzoru, inwestor zastępczy. Oferujemy również wykonywanie przeglądów okresowych budynków i świadectw charakterystyki energetycznej.

Firma powstała w 2004 r. i specjalizuje się w organizacji i realizacji inwestycji budowlanych, głównie w budownictwie przemysłowym - zakłady produkcyjne, hale magazynowe, oraz budynki biurowe, socjalne i mieszkaniowe.

Oferta skierowana jest zarówno do Inwestorów budujących tzw. systemem gospodarczym jak i dla Inwestorów oczekujących kompleksowej obsługi. Pod nadzorem firmy "FHU Kalemba" powstało kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, budynki biurowe, socjalne, techniczne, co pozwoliło na uzyskanie dużego doświadczenia w realizacji tego typu obiektów, pozwala to na dostosowanie się i realizację indywidualnych oczekiwań Inwestora - REALIZUJEMY OCZEKIWANIA INWESTORA

Nadzór budowlany kierowany przez profesjonalistów jest kluczową kwestią odpowiedniej realizacji inwestycji. Jest to nadzór kierownika budowy z odpowiednimi uprawnieniami i dokładną znajomością tematu. Doświadzczenie i sumienność to nasze znaki rozpoznawcze.